| group: | SWITCH DISCONNECTORS |
| code: | 1SCA022845R8290 |
| type: | OTM200E3CM24D SECT. 200A 3P 1 0 2 FUNCTION SWITCH DISCONNECTOR OT |
| Poles: | 3P |
| Current: | 200 |
| Application: | 1 0 2 (AC 21A) |
| Handle: | INCLUDED |
| Mounting: | MOUNTING PLATE |
| Mechanism: | LEFT |
| Additional: | MOTORIZED 24V |