| group: | SWITCH DISCONNECTORS |
| code: | 1SCA022845R9260 |
| type: | OTM250E3CM230C SECT. 250A 3P FUNCTION 1 0 2 SWITCH DISCONNECTOR |
| Poles: | 3P |
| Current: | 250 |
| Application: | 1 0 2 (AC 21A) |
| Handle: | INCLUDED |
| Mounting: | MOUNTING PLATE |
| Mechanism: | LEFT |
| Additional: | MOTORIZED 230V |