| group: | SWITCH DISCONNECTORS |
| code: | 1SCA022847R2950 |
| type: | OTM400E4CM24D SECT. 400A 4P 1 0 2 FUNCTION SWITCH DISCONNECTOR OT |
| Poles: | 4P |
| Current: | 400 |
| Application: | 1 0 2 (AC 21A) |
| Handle: | INCLUDED |
| Mounting: | MOUNTING PLATE |
| Mechanism: | LEFT |
| Additional: | MOTORIZED 24V |